W niedzielny poranek na pobudkę, zapraszamy na Halę Widowiskowo – Sportową na osiedlu Lotnisko. Do zakończenia rozgrywek Grudziądzkiej Ligi Halowej zostały już tylko trzy kolejki www.glh.net.pl/terminarz. Sytuacja w tabeli www.glh.net.pl/tabela/ ułożyła się niezwykle ciekawie, ponieważ zespoły walczące o podium zagrają między sobą w ostatnich trzech kolejkach, a różnica punktowa jest niewielka. Jutro od 8:30 rozegrane zostaną cztery spotkania na które serdecznie zapraszamy.

O godzinie 8:30 drużyna Łukasza Gnutka NEMO (3. miejsce) zmierzy się z 4FUN-ami (9. miejsce), którzy sprawili przed tygodniem ogromną sensację wygrywając ze Śródmieściem 2:1 po kapitalnym spotkaniu, gdzie Paweł Tafliński wyczyniał cuda w bramce. Czy Radosław Kardas (38 goli i 9 asyst) i Krzysztof Kula (9 goli i 17 asyst) znajdą sposób na sforsowanie defensywy drużyny Macieja Krauze?

Drugie spotkanie rozpoczniemy o 9:10. Na przeciwko siebie staną zespoły Skoda BS Auto i FC Lotnisko, więc emocje gwarantowane. Czy Skodziarze z Michałem Majką w składzie (28 goli i 13 asyst) i Ireneuszem Bujakiem w bramce, utrzymają się w walce o mistrzostwo z Janosikami i wygrają z drużyną Sebastiana Cyrankowskiego? Czy Lotnicy bez kontuzjowanego bramkarza Marka Mullera, wyjdą zwycięsko z pojedynku, który może przybliżyć ich do podium?

Nankatsu FC Karola Siódmiaka (7. miejsce) podejmie Jedyneczkę Macieja Gzelli (12. miejsce). Faworytem w tym spotkaniu będą gospodarze, którzy walczą o jak najwyższą pozycję. Z kolei Klawisze marzą o pierwszej wygranej w tym sezonie.

Ostatnie spotkanie tego dnia rozegrają zespoły Vultures VictoryTime.pl Damiana Baranowskiego (6. miejsce) i Astorii Grudziądz Doriana Nowaka (11. miejsce). Ten mecz powinien obfitować w wiele bramek, ponieważ obie ekipy nastawione są bardzo ofensywnie i nie brakuje im zawodników, którzy potrafią wykończyć akcje. Zespół Vultures z braćmi Sebastianem Krause (12 goli) i Rafałem Krause (3 gole), w ostatniej kolejce nastraszył Skodę prowadząc już 2:0 i przegrywając pierwszą połowę tylko 3:4, aby ostatecznie wysoko przegrać. Z kolei Astorianie grają radosny futbol nastawiony na strzelanie goli, więc mecz zapowiada się niezwykle interesująco.

W trakcie trwania rozgrywek wycofały się trzy zespoły, które oddały mecze walkowerami.

Wyniki i statystyki meczowe można śledzić na stronie www.glh.net.pl