W sobotę i niedzielę na Hali Lotnisko odbędą się decydujące starcia pierwszego sezonu GLH!

Po 9. kolejkach niezwykle ciekawie wygląda tabela GLH (tabela glh.net.pl/tabela/). Między pierwszymi sześcioma zespołami jest niewielka 6 punktowa różnica i różna ilość rozegranych meczów, więc będzie niezwykle ciekawie.

Lider ze Śródmieścia (10 meczów) zmierzy się ze Skoda BS Auto (9 meczów) w sobotę o 10:15. W przypadku wygranej pierwszej ekipy, co najmniej wicemistrzostwo zapewnią sobie Śródmieszczanie.

Przed Skodziarzami niezwykle ciężkie zadanie uplasowania się na podium, ponieważ w drugim meczu spotkają się z wiceliderem Bandziorkiem (niedziela 12:30), który w sobotę zmierzy się z Blok Ekipą (11 miejsce). Bandziorek.pl zdobywając 4 punkty zostaje mistrzem GLH.

Skoda BS Auto, w przypadku zdobycia kompletu punktów wywalczy podium.

Obecnie trzeci zespół ligi FC Lotnisko, po sobotnim wypoczynku zmierzy się w niedzielę o g. 11:45 z Wisłą Grudziądz (8 miejsce). Wygrana może zapewnić Lotnikom wicemistrzostwo GLH.

Zespół Nemo (4 miejsce), w przypadku dwóch wygranych meczów może nawet wskoczyć na podium, podobnie jak zespół 4FUN (5). Obie drużyny staną naprzeciwko siebie w niedzielę o g. 11.

Na uwagę zasługuje również walka o pozycje 7-10, gdzie również emocji nie powinno zabraknąć.

W niedzielne popołudnie wyłonimy najlepszą ekipę ligi.

Dla wszystkich zespołów przygotowano pamiątkowe puchary.

Wyniki na żywo i statystyki meczowe, można śledzić na stronie glh.net.pl.

Zapraszamy!