Rozgrywki Grudziądzkiej Ligi Halowej nabierają tempa. Za nami prawie połowa sezonu i mecze rozgrywane są na coraz wyższym poziomie. Do tej pory wpadło ponad 300 goli, co daje 8 bramek na mecz, z czego wiele niezwykłej urody:-), dlatego zapraszamy do kibicowania w tą sobotę od godziny 8:30 do 14. Terminarz znajdziesz tutaj https://glh.net.pl/terminarz/
Patrząc na obecny potencjał drużyn, faworytami do zwycięstwa w rozgrywkach będą zespoły Skoda BS Auto Grudziądz, JW 1109 Janosiki, Nemo i Śródmieście oraz FC Lotnisko. Większość meczów między tymi zespołami dopiero przed nami, więc emocje mamy zagwarantowane do samego końca.
Cieszy nas ambitna postawa drużyn nie uznawanych za faworytów, gdzie występują również zawodnicy o nieprzeciętnych umiejętnościach, których z przyjemnością się ogląda i dlatego możemy się spodziewać sensacyjnych wyników. Na uwagę zasługuje również kapitalna forma kilku bramkarzy znanych ze Stalex Ligi, takich jak Ireneusz Bujak czy Marek Muller, ale są też inne perełki, które warto zobaczyć w akcji. Dodam również, że w tym roku możemy spotkać na grudziądzkim parkiecie byłych najlepszych strzelców ligi świeckiej Marcina Janusa czy Michała Majkę.

Po zakończonym sezonie wybierzemy króla strzelców i super asystenta rozgrywek GLH sezon 2021 https://glh.net.pl/statystyki/W klasyfikacji strzelców prowadzi Radosław Kardas (Nemo) z 17 bramkami przed Michałem Majką z 14 (BS Skoda Auto Grudziądz). Najlepiej podającym zawodnikiem jest Michał Majka z 8 asystami i Karol Holewski z 7 (obaj  BS Skoda Auto Grudziądz).
Zapraszamy miłośników futsalu na trybuny hali sportowej na osiedlu Lotnisko, w prawie każdy weekend od godzin porannych.